Matservis Blocho

Matservis Blocho
Matservis Blocho
Matservis Blocho
Matservis Blocho
Matservis Blocho
Matservis Blocho

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATSERVIS, 260 dlr, "Blocho", bestående av 150 mattallrikar samt 110 djupa, diameter ca 24-26 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

720672

2020-01-15