Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATSERVIS, 260 dlr, "Blocho", bestående av 150 mattallrikar samt 110 djupa, diameter ca 24-26 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Bruksspår, nagg kan förekomma
720672
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här