Bordslampa jugend

Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend
Bordslampa jugend

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPA, jugend, tidigt 1900-tal, koppar, hamrad yta, dekor av kottar i relief, glaskupa, höjd ca 44 cm.

Sedvanligt slitage, ej funktionstestad.

720675

2020-01-08