Cartier Vermeil Rivoli damarmbandsur

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARTIER, damur, Must de Cartier Vermeil Rivoli, förgyllt sterlingsilver, 1990-tal, quartz, safirglas, boettnr. 007117, refnr. 590002, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 23,8 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ej originalkrona, bruksslitage

720678

2020-01-12