Cartier Vermeil Rivoli damarmbandsur
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARTIER, damur, Must de Cartier Vermeil Rivoli, förgyllt sterlingsilver, 1990-tal, quartz, safirglas, boettnr. 007117, refnr. 590002, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 23,8 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, ej originalkrona, bruksslitage
720678
2020-01-12