Trädgårdssoffa

Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa
Trädgårdssoffa

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA, 19/2000-tal, svärtad gjutmetal med träribbor, längd ca 153, sitthöjd 43 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, märken

720679

2020-01-15