Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRÄDGÅRDSSOFFA, 19/2000-tal, svärtad gjutmetal med träribbor, längd ca 153, sitthöjd 43 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Slitage, märken
720680
2020-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här