Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
800 EUR
AMPEL, empirestil, 18/1900-tal, för 6 ljus, förgylld brons samt glas, ljusarmar i form av svanar, höjd ca 82, diameter 68 cm
Slitage, lösa lödningar, kompletteringar
720682
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här