Ampel i empirestill

Ampel i empirestill
Ampel i empirestill
Ampel i empirestill
Ampel i empirestill
Ampel i empirestill
Ampel i empirestill

Såld för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

AMPEL, empirestil, 18/1900-tal, för 6 ljus, förgylld brons samt glas, ljusarmar i form av svanar, höjd ca 82, diameter 68 cm

Slitage, lösa lödningar, kompletteringar

720682

2020-01-12