Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Såld för:

18 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanérad i flerat träslag, beslag i brons, höjd ca 81, 113x51 cm, nyckel finns

Slitage, lagningar, renoverad, kompletterad

720684

2020-01-11