Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): ´´Falserbo´´, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 50x74 cm
720686
2020-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här