Frans Wilhelm Odelmark

Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): ´´Falserbo´´, signerad F W Odelmark, olja på duk, ca 50x74 cm

720686

2020-01-11