Mosse Stoopendaal oljemålning

Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning
Mosse Stoopendaal oljemålning

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): Räv, signerad Mosse Stoopendaal, daterad à tergo 1942, olja på duk, ca 61x75 cm

720687

2020-01-11