Spegel 1700-tal

Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal
Spegel 1700-tal

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, senbarock, skuren dekor och papiermaché, bronserad, krönet med dekor av rocaille, ca 107x55 cm

Skador, delvis senare glas

720688

2020-01-11