Frans Wilhelm Odelmark

Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark
Frans Wilhelm Odelmark

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): Klostermotiv med munkar, signerad F.W Odelmark, olja på duk, ca 53x71 cm

720689

2020-01-11