Parkmotiv oljemålning

Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning
Parkmotiv oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORIS KRILOV (1891-1977): Parkmotiv, signerad, olja på duk, ca 67,5x73 cm

720690

2020-01-11