Albert Contreras akrylmålning

Albert Contreras akrylmålning
Albert Contreras akrylmålning
Albert Contreras akrylmålning
Albert Contreras akrylmålning

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 110", signerad samt daterad 1966 tergo, akryl på duk, ca 38x38 cm

Repor

720693

2020-01-13