Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Naken flicka med boll, signerad och dater 1929, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 43x33 cm

Skador

720694

2020-01-13