Birger Ljungqvist olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGER LJUNGQVIST (1894-1965): Svartsjukedrama, signerad och daterad Birger Ljungqvist, olja på pannå, ca 40x36 cm

720695

2020-01-13