Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 4", signerad samt daterad 1964 tergo, akryl på duk, ca 91x91 cm
Repor
720696
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här