Albert Contreras akrylmålning

Albert Contreras akrylmålning
Albert Contreras akrylmålning
Albert Contreras akrylmålning
Albert Contreras akrylmålning

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALBERT CONTRERAS (1933-2017): "No 1", signerad samt daterad 1964 tergo, akryl på duk, ca 91x91 cm

Repor

720697

2020-01-13