Cakestand med tallrikar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TALLRIKSSTÄLL / CAKESTAND med TALLRIKAR, 196 dlr, bestående av 16 ställ, höjd ca 27, 180 tallrikar, diameter ca 15 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Bruksspår, nagg kan förekomma
720709
2020-01-16