Cakestand med tallrikar

Cakestand med tallrikar
Cakestand med tallrikar
Cakestand med tallrikar
Cakestand med tallrikar
Cakestand med tallrikar
Cakestand med tallrikar

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TALLRIKSSTÄLL / CAKESTAND med TALLRIKAR, 196 dlr, bestående av 16 ställ, höjd ca 27, 180 tallrikar, diameter ca 15 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

720709

2020-01-16