Skänk i teak

Skänk i teak
Skänk i teak
Skänk i teak
Skänk i teak
Skänk i teak
Skänk i teak
Skänk i teak
Skänk i teak

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, 1960-tal, teak, front med luckor samt 3 lådor, invändigt med hyllplan, höjd ca 70,5, 130x41 cm

Bruksslitage, repor

720712

2020-01-08