Bela Hradil oljemålning

Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning
Bela Hradil oljemålning

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BELA HRADIL (född 1885-1968): fjälllandskap med man och kvinna , olja på duk, signerad, ca 110x96 cm

720713

2020-01-08