Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av kvinna, signerad, litografi, numrerad 25/50, bildmått ca 35x21 cm
Ej examinerad ur ram
720716
2020-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här