Axel Nilsson porträtt

Axel Nilsson porträtt
Axel Nilsson porträtt

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

AXEL NILSSON (1889-1981): Porträtt av kvinna, signerad, litografi, numrerad 25/50, bildmått ca 35x21 cm

Ej examinerad ur ram

720716

2020-01-08