Äggkoppar Vega

Äggkoppar Vega
Äggkoppar Vega
Äggkoppar Vega
Äggkoppar Vega

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

800 SEK

ÄGGKOPPAR, 243 st, "Vega", svarta, porslin, höjder ca 3 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Bruksspår, nagg kan förekomma

720717

2020-01-16