Oliw87

Oliw87
Oliw87
Oliw87
Oliw87

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

OLIW87, "ALL THE WAY UP - CHANEL OR DIE", signerad och daterad à tergo 2019, akryl/mixed media på duk, ca 120x100 cm

720718

2020-01-18