Oliw87

Oliw87
Oliw87
Oliw87
Oliw87

Såld för:

Osåld

Utropspris

12 000 SEK

OLIW87, "VERY MODERN - SOMEHOW WE WILL MAKE IT.", signerad och daterad à tergo 2018, akryl/mixed media på duk, ca 90x90 cm

720719

2020-01-13