Klubbat för:
Osåld
Utropspris
12 000 SEK
OLIW87, "VERY MODERN - SOMEHOW WE WILL MAKE IT.", signerad och daterad à tergo 2018, akryl/mixed media på duk, ca 90x90 cm
720719
2020-01-13
Gör en kostnadsfri värdering här