Lennart Jirlow färglitografi

Lennart Jirlow färglitografi
Lennart Jirlow färglitografi

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): "Målaren och flickan", signerad L. Jirlow, 61/310, färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 44x43 cm

Gulnad

720726

2020-01-10