Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
LENNART JIRLOW (född 1936): "Målaren och flickan", signerad L. Jirlow, 61/310, färglitografi, Mourlot Paris, bildmått ca 44x43 cm
Gulnad
720726
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här