Spegel 1800-talets början

Spegel 1800-talets början
Spegel 1800-talets början
Spegel 1800-talets början
Spegel 1800-talets början
Spegel 1800-talets början
Spegel 1800-talets början
Spegel 1800-talets början
Spegel 1800-talets början

Såld för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets början, empire, förgylld, skuren dekor och pastellage, spegelns krön saknas, ca 137x77 cm

Senare glas

720728

2020-01-12