Karl Axel Pehrson färglitografi

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad K. A. Persson, HC, färglitografi, bildstorlek ca 40x46 cm

720730

2020-01-10