Henri Goetz

Henri Goetz
Henri Goetz

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI GOETZ (Frankrike, 1909-1989): komposition, signerad samt numrerad Goetz 60/100, färgetsning, 35x26 cm

Ej examinerad ur ram

720733

2020-01-08