Orientmatta galleri persisk

Orientmatta galleri persisk
Orientmatta galleri persisk
Orientmatta galleri persisk
Orientmatta galleri persisk
Orientmatta galleri persisk
Orientmatta galleri persisk
Orientmatta galleri persisk
Orientmatta galleri persisk

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ORIENTMATTA, gallerimodell, persisk, ca 570x75 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar

Slitage, fläckar

720737

2020-01-16