Reinhold Callmander oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REINHOLD CALLMANDER (1840-1922): Mansporträtt, monogramsignerad R.C., olja på pannå, 18x15 cm

Ytskador

720738

2020-01-12