Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD CALLMANDER (1840-1922): Mansporträtt, monogramsignerad R.C., olja på pannå, 18x15 cm
Ytskador
720738
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här