Henri Michaux litografi

Henri Michaux litografi
Henri Michaux litografi

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HENRI MICHAUX (Belgien 1899-1984): Utan titel, signerad H Michaux, 24/60, litografi, bladmått ca 50,5x33 cm

720739

2020-01-12