Kustbild oljemålning

Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning
Kustbild oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Dansk kustbild, signerad, olja på duk, ca 45x66 cm

720743

2020-01-10