Erhart Göbel spegel

Erhart Göbel spegel
Erhart Göbel spegel
Erhart Göbel spegel
Erhart Göbel spegel
Erhart Göbel spegel
Erhart Göbel spegel
Erhart Göbel spegel
Erhart Göbel spegel

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EHRHART GÖBEL (spegelfabrikör i Stockholm 1744-1764), spegel, brännstämplad E G, genombrutna över och understycken, förgylld, höjd ca 69 cm

Slitage

720745

2020-01-08