Fanny Klingbom oljemålning

Fanny Klingbom oljemålning
Fanny Klingbom oljemålning
Fanny Klingbom oljemålning
Fanny Klingbom oljemålning
Fanny Klingbom oljemålning
Fanny Klingbom oljemålning

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FANNY KLINGBOM (1861-1926): ´´Faxe´´ kustmotiv, signerad F Klingbom daterad 1917, olja på duk, ca 27x55 cm

Krackeleringar

720746

2020-01-10