Oljemålning England

Oljemålning England
Oljemålning England
Oljemålning England
Oljemålning England

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England 1800-tal): Landskap med boskap, osignerad, olja på duk, ca 25x38 cm

Retuscher, Krackeleringar

720748

2020-01-10