Oljemålning Axel Kleimer

Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer
Oljemålning Axel Kleimer

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

AXEL KLEIMER (1881-1945): Landskap, signerad och daterad 1920, olja på duk 33x47,5 cm

720750

2020-01-10