Waldemar Lorentzon färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Jesus, signerad Waldemar Lorentzon, färglitografi, H.C, bladmått 54x39 cm

720751

2020-01-12