Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
WALDEMAR LORENTZON (1899-1984): Jesus, signerad Waldemar Lorentzon, färglitografi, H.C, bladmått 54x39 cm
720751
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här