Stellan Mörner färglitografi

Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi
Stellan Mörner färglitografi

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Surrealistisk komposition, signerad Mörner, märkt HC 21/XL, färglitografi, bildyta ca 39x49 cm

720753

2020-01-12