Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Surrealistisk komposition, signerad Mörner, märkt HC 21/XL, färglitografi, bildyta ca 39x49 cm
720753
2020-01-12