Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, färglitografi, bildyta ca 40x58 cm
720754
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här