Axel Olson färglitografi

Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi
Axel Olson färglitografi

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

AXEL OLSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, färglitografi, bildyta ca 40x58 cm

720754

2020-01-12