Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, sengustaviansk, överstycke med sfinxer, senare förgyllning, bronsering och bemålning, höjd ca 141 samt största bredd 69 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, senare ytbehandling

720757

2020-01-08