Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Norge, signerad roland S, 262/310, färglitografi, ca 39x29 cm
Fläck på passepartout, ej examinerad ur ram
720758
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här