Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Motiv från Norge, signerad roland S, 262/310, färglitografi, ca 39x29 cm

Fläck på passepartout, ej examinerad ur ram

720758

2020-01-12