Karl Örbo oljemålning

Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning
Karl Örbo oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL ÖRBO (1890-1958): Vy från Långholmen med Röda stugan och Långa raden, mot söder och Heleneborgsgatan, signerad K. Örbo -29, olja på duk, ca 54x65 cm

720760

2020-01-12