Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL ÖRBO (1890-1958): Vy från Långholmen med Röda stugan och Långa raden, mot söder och Heleneborgsgatan, signerad K. Örbo -29, olja på duk, ca 54x65 cm
720760
2020-01-12
Gör en kostnadsfri värdering här