Carl Malmsten skåp
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, skåp, 1900-talets första hälft, underdel med skåpsdel, överdel med hyllor, skuren blomsterdekor i relief, brännmärkt, höjd ca 183 106x36 cm, nyckel finns
Smärre slitage och märken
720761
2020-01-12