Carl Malmsten skåp

Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp
Carl Malmsten skåp

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, 1900-talets första hälft, underdel med skåpsdel, överdel med hyllor, skuren blomsterdekor i relief, brännmärkt, höjd ca 183 106x36 cm, nyckel finns

Smärre slitage och märken

720761

2020-01-12