Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vinterlandskap, monogramsignerd och daterad SW 55, olja på pannå, ca 22x34,5 cm
720766
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här