Vinterlandskap oljemålning

Vinterlandskap oljemålning
Vinterlandskap oljemålning
Vinterlandskap oljemålning
Vinterlandskap oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Vinterlandskap, monogramsignerd och daterad SW 55, olja på pannå, ca 22x34,5 cm

720766

2020-01-10