Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (5), signerade C. Ericsson, olja på pannå, ca 12x15 cm vardera

En med spircka i pannån

720768

2020-01-10