Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (5), signerade C. Ericsson, olja på pannå, ca 12x15 cm vardera
En med spircka i pannån
720768
2020-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här