Lennart Nyblom gouache
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LENNART NYBLOM (1872-1947): "Gubbe i blåsväder", signerad, olja på pappannå, ca 30x23 cm
720773
2020-01-13