Lennart Nyblom gouache

Lennart Nyblom gouache
Lennart Nyblom gouache
Lennart Nyblom gouache
Lennart Nyblom gouache
Lennart Nyblom gouache
Lennart Nyblom gouache

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART NYBLOM (1872-1947): "Gubbe i blåsväder", signerad, olja på pappannå, ca 30x23 cm

720773

2020-01-13