Skåp med vitrin
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP MED VITRIN, samtida, 2-delat, svärtat trä, glas med spröjs, underdel med 2 lådor i sarg, bakomliggande hyllplan, höjd ca 220, 108x44 cm, proveniens: Restaurang Porten i Kalmar
Repor, märken, avslag
720783
2020-01-16